Bubble team

Bubble team je tým lidí ze společnosti BubbleMania, kteří se snaží pomáhat dětem v nouzi a sportovcům v cestě k jejich vysněnému cíli.

V současné době zakládáme nadaci nesoucí jméno BUBBLE TEAM, která bude pomáhat lidem v nouzi. Zakoupením nápoje BubbleMania přispíváte i vy a pomáháte nám měnit svět k lepšímu.

Bubbleteam v Klokánku

BubbleMania darovala zahradní nábytek ústeckému Klokánku

V srpnu BubbleMania navštívila zařízení pro ohrožené děti Klokánek v Ústí nad Labem, kde neznámy zloděj odcizil dětem venkovní posezení. Ihned po shlédnutí této zprávy se bubble team rozhodl pořídit dětem sezení nové. Zároveň jsme děti obdarovali samozřejmě drinky BubbleMania a osvěžit se mohly také novinkou bubble snowie. Děti z dárků radost měly opravdu radost, pro spoustu z nich to byl prý vůbec nejlepší den v životě, určitě si užily dost srandy..

Bubbleteam v dětském domově v Mostě

V rámci akce Česko zpívá koledy jsme se vydali do Mostu, kde jsme ve 14 hodin společně se zpěvačkou Leonou Šenkovou (finalistkou Československé superstar 2009) navštívili zdejší dětský domov, abychom dětem mohli udělat radost našimi nápoji. Bubble tea zde byl celkem známý, tudíž se po nápojích v cuku letu slehla zem. Tolik tichých dětí pohromadě jste ještě neviděli, měly totiž plnou pusu kuliček..