My jsme BubbleMania!

BubbleMania je mladá rozvíjející se společnost, která se rozhodla přivést na český trh světovou novinku bubble tea. Společnost byla založena v roce 2011 v České republice se záměrem otevření bubble tea baru v Ústí nad Labem, k němuž došlo v srpnu roku 2012. V té době se koncept BubbleMania vydal směrem k budování silné značky, jako franchisor otevíráme koncept barů, které rozšiřujeme do českých měst, ale i za hranice naší republiky. Během necelých tří let stihla BubbleMania otevřít dalších 17 poboček na území ČR. V současné době se pilně pracuje na otevření dalších barů a dobývání Evropy.

K výrobě bubble tea používáme výhradně originální suroviny z Taiwanu, které si můžete objednat i na našem e-shopu.

Bubble tea

Drink, snack, zábava, fantazie a exotika v jednom!

Bubble tea, to je pestrá paleta ovocných a mléčných čajů, které si můžete namíchat v nespočtu příchutí.

Své pojmenování si nápoj nese díky jeho přípravě, po přotřepání vznikne na povrchu čaje pěna, která připomíná bublinky.

Pravé bubble tea dotváří až topping, který leží na dně kelímku. Základním druhem jsou perly tapioca, malé žvýkací kuličky velikosti perel, získaných z rostliny Cassava, hnědého cukru a karamelu. Velice oblíbené jsou pop boba, praskající kuličky s ovocnou šťávou uvnitř, jejichž obal tvoří mořská řasa. Nesmíme opomenout také jemné žvýkací želé vyrobené z kokosové dužiny a další originální topping jako bazalková semínka, puding či pěnu.

Bubble tea se podává v různých podobách a to mražený, ledově vychlazený či teplý, hodí se tedy pro každého a pro každou příležitost. Nápoj se pije extra tlustým brčkem a je svrchu dokonale utěsněn folií, díky tomu si můžete své oblíbené bubble tea vychutnat i na cestách, v práci nebo si ho jednoduše donést až domů.

Všechny naše nápoje jsou navíc vhodné pro vegetariány i pro celiaky.

Jak se zrodilo bubble tea

Kam až sahá historie bubble tea aneb kde se v čaji vzaly bubliny?

Domovem bubble tea je Taiwan, kde se v průběhu osmdesátých let začalo prodávat na tržnicích ve stáncích s čajem. Čaj s mlékem byl v Asii velice oblíbený, až jednou napadlo pracovníka jisté čajovny v Taiwanu přidat do nápoje uvařené perly tapioca… BOOM! Tento nápad zaznamenal ohromné ohlasy. Od této doby se stal „perlový čaj“ velice populárním, pouliční stánky s čajem se začaly měnit ve specializované prodejny bubble tea a expandují přes Hong Kong, Kanadu, USA až do celého světa.

Bubble snowie

Absolutní novinka z Taiwanu! Jedná se o netradiční zmrzlinu, která se odřezává z ledového bloku a její struktura připomíná sníh. Jemné a tenké sněhové plátky v ústech ihned tají, proto je snowie velice lehké a osvěžující. Servíruje se přelitý ovocným sirupem a posypaný toppingem, který najdete také v bubble tea, což opět nabízí nepřeberné množství chutí a variací.

Ledové plátky se podávají ve speciálním kelímku navrstvené na sebe a jí se lžičkou.

BubbleMania tento hit přináší jako první společnost v celé Evropě!

Franchising:
cesta k úspěchu!

Líbí se Vám představa být v podnikání svým vlastním pánem, ale chybí Vám podpora zkušeného partnera?
Franchising je odpověď na Vaše otázky!

Pokud se Vám koncept BubbleManie líbí a rádi byste podnikali v jeho stopách, využijte naší nabídky na spolupráci. Ověřený podnikatelský záměr dostanete bez starostí do rukou, budete podnikat v oboru, který je Vám blízký a přitom Vás nezahltí řada problémů, které se začátkem podnikání jednoznačně souvisí. Chcete si vybudovat nezávislost a přitom se mít s kým poradit a o koho se opřít? Tak neváhejte a obraťte se na nás!

Franchisingový koncept vznikl v roce 2011 v Ústí nad Labem a expanduje dále do českých měst. Prioritou BubbleManie je výroba a prodej bubble tea z originálních surovin v nejširším možném sortimentu. Celý koncept je pojat také v duchu čistého moderního designu, který je v dnešní době nezbytným standardem pro uspokojení zákazníka. BubbleMania nechce jen přímý prodej čajů, ale touží oslovit co možná nejširší část populace a nabídnout spolu s občerstvením i trochu nevšední exotiky, zábavy a stát se tak životním stylem.

Máte stále spoustu otázek?
Než se člověk vrhne do podnikání v určitém oboru, má vždy spoustu otázek a pochybností. My se Vám pokusíme zodpovědět ty nejčastěji pokládané, zbavit Vás obav a pomoci Vám v rozhodování.

Je Bubble tea náročné na přípravu?

Recepty na přípravu Bubble tea jsou tím nejstřeženějším tajemstvím každého prodejce. Na internetu naleznete spoustu odlišných receptů, avšak jak přijít na to, který je nejlepší? My jste to udělali za Vás, nad každým nápojem jsme trávili hodiny, abychom ho dovedli k dokonalosti a mohli našim zákazníkům a franchisantům předat jen to nejlepší. S kvalitním know-how, osvědčenými recepty a našimi "vylepšováky" přijdete na to, že uvařit vynikající tapioca není o nic těžší než uvařit těstoviny a umíchat dechberoucí nápoj je stejně tak těžké jako připravit instantní kávu. Po umíchání Vašeho prvního Bubble tea budete nadšeni, jak jednoduché to bylo.

Je příprava Bubble tea časově náročná?

Namíchat Bubble tea trvá stejně dlouho jako příprava kteréhokoliv běžného koktejlu. Všechny ingredience mají být připraveny tak, aby vše dobře fungovalo i při obrovském přívalu zákazníků. Čaj je připraven dopředu, tudíž stačí nalít a promixovat s tajnými ingrediencemi. Vše je rychlé a efektivní.

Vydělám si prodejem Bubble tea?

Průměrný obchod s Bubble tea prodává 150 - 300 nápojů denně. Obchod umístěný ve výhodné lokalitě i 500 - 1000 nápojů denně. Bubble tea může být také přidanou hodnotou pro Váš již existující podnik, která osloví další vlnu zákazníků.

Bubble tea je vhodné do:
  • Specializovaných obchodů s Bubble tea

  • Kaváren

  • Stánků s kávou

  • Snack shopů

  • Restaurací

  • Fresh barů

Pokud nevyužijete příležitosti nyní, konkurence to udělá za Vás.

Co začalo jako pouliční stánky s čajem na tržnicích v Taiwanu, se nyní stává fenoménem po celém světě. Prodej Bubble tea expandoval do Hong Kongu, Severní Ameriky, Kanady, LA, New Yersey, na Hawaii a do mnoha dalších zemí. Mnohým může připadat Bubble tea jako šílená myšlenka, jiným jako obrovská příležitost. Buď můžete být součástí tohoto Bubble šílenství nebo si později budete vyčítat, proč jsem to tenkrát neudělal.

Ne nadarmo jeden americký milovník Bubble tea popsal tento nápoj jako nápoj desetiletí…​ Svůj osud máte ve vlasních rukou.

Je franchising vhodný pro podnikatele začátečníky?

Pro začínající podnikatele je podnikání formou franchisingu tou nejjistější a nejlehčí. Z průzkumů také vyplývá, že franchising je 6x bezpečnější podnikání než pokud byste podnikali sami. Pokud člověk podniká na vlastní pěst, může se mu lehce stát, že se dopustí chyby, která ho donutí s podnikáním skončit. Avšak pokud si vyberete kvalitní franchisingový systém, máte oporu v silném partnerovi. Navíc s podnikáním formou franchisingu je spojeno mnoho výhod jako levnější zboží, jednotný marketing atd.

Zaměstnání

Momentálně hledáme kolegy na tyto pozice:

V případě zájmu nás kontaktujte na adrese kariera@bbmgroup.eu