Bubble team

Hlavním posláním naší nadace BubbleTeam je pomáhat těm, kdo naši pomoc potřebují. Každé bubble tea, které si dáš, může pomoct a tím pádem pomáháš i Ty. 

BubbleTeam je nadační spolek při společnosti BubbleMania a jeho rozpočet je naplňován s každým prodaným bubble tea přímo účet BubbleTeamu.

Na každé z těchto provozoven je také kasička, kam můžeš vhodit nějaké mince, které najdeš v kapse. Nebo můžeš přispět převodem na náš účet č.

Jendou za čas představíme projekty, které by BubbleTeam mohl podpořit a právě Ty v hlasování můžeš rozhodnout o tom, jaký projekt to bude.

Novinky

SPRING BUBBLE BOMB!

0

Zima je téměř za námi, a proto jsme si pro vás připravili nový sezonní drink s názvem SPRING BUBBLE BOMB a věřte nám, že je to opravdová BOMBA! 🙂 Můžeš se těšit na skvělou kombinaci bezkofeinové kávy, kondenzovaného mléka a hlavně tvého oblíbeného toppingu! 🙂

Posiluj imunitu s drinky IMUNITY SHIELD

0

V těchto chladných dnech jsme si pro Tebe připravili novou řadu drinků s názvem IMUNITY SHIELD. Ochutnej tři jedinečné příchutě, které tě zaručeně nakopnou a zároveň posílí tvou imunitu. Vyzkoušet můžeš rýžový čaj s mentolem a citrónem, červený čaj s kustovnicí čínskou a plody goji, nebo zelený čaj se zázvorem. Vše si samozřejmě můžeš vyladit svým oblíbeným toppingem 🙂

Fitness drinky od BubbleManie

0

Máme novinku v našem stálém sortimentu – FITNESS drinky! 😉 Fitness drinky jsou připravené z jakéhokoliv z Tvých oblíbených čajů, z ovoce dle Tvého výběru, stévie a ledu. Chutnají skvěle, osvěží, ale hlavně…​jsou nízkokalorické a můžeš jich vypít, kolik chceš 🙂 Takže až půjdeš běhat, cvičit nebo si cokoliv zahrát, určitě si s sebou vem FITNESS drink, protože se to ke sportu hodí 😉

Letní limitované edice

0

V červenci jsme oslavili třetí narozeniny a spolu s nimi jsme pro Vás připravili hned tři nové limitované edice drinků – frozen meloun, frozen kumquat a fresh pomelo s želé medvídky! Jako vždy jsou limitky k dostání za 89 Kč a na Tvůj účet Ti za ně připíšeme 10 Bpointů 😉 Tak neváhej a skoč je ochutnat:)